Memorial Diş Kliniği

Memorial Diş Kliniği Memorial Diş Kliniği, "ankarada diş hekimi" ve "ankarada zirkonyum" tedavisi yapmanın yanı sıra "ankarada diş implant" ve "ankarada porselen diş" hizmeti vermektedir. Memorial Diş Kliniği, Ağız ve dişleri etkileyen hastalıklar ülkemizde ve dünyada önemli sağlık sorunları arasında yer alır. Hayatı doğrudan tehdit etmeyen ancak yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen ağız ve diş hastalıkları mutlaka tedavi edilmelidir. Ağız ve dişleri etkileyen hastalıklar tedavi edilmediği zaman dış görünüşten, sindirim problemlerine, kalp sağlığından, şiddetli ağrılara, konuşma bozukluğundan, ağız kokusuna kadar pek çok sorunu tetikleyebilmektedir. Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Bölümleri, diş hekimliği kapsamında yer alan bütün ağız ve diş hastalıklarını, "ankarada diş hekimi" modern teknoloji, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla tedavi etmektedir.

Riskli hastalara özel diş tedavisi


Özellikle kardiyak problemi olan ya da cerrahi açıdan da riskli bulunan hastalar Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri bünyesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Bölümleri’nde tecrübeli diş hekimleriyle tedaviye alınmakta, tüm diş problemleri titizlikle çözülmektedir. Diş beyazlatma, diş çekimi, diş ağrısı, dişeti çekilmesi, dişeti kanaması, diş dolgusu, diş gıcırdatma gibi sorunlarda da hizmet veren Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Bölümleri’nde diş ağrıları "ankarada zirkonyum" korkutucu bir sorun olmaktan çıkmaktadır.


Ağız ve diş sağlığı bölümü uygulamaları

Memorial Sağlık Grubu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde online randevu sistemiyle diş hekimlerine rahatlıkla ulaşılabilmekte, diş sağlığına kolayca kavuşulabilmektedir. Özel bir diş hastanesine gitmeden, Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri’nde verilen Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri şu şekildedir: Koruyucu diş hekimliği, Estetik diş hekimliği, Protetik diş tedavisi, Diş beyazlatma, Ortodonti, Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Total-Parsiyel protezler, "ankarada diş implant" Diş eti hastalıkları, İmplant, Dolgu ve kanal tedavisi, Yüz travmaları, 20 yaş dişi tedavisi, Diş ağrısı, Koruyucu Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde yalnızca ağız, diş sağlık problemlerinin tedavisinde değil, ağız ve diş estetiğinde de çeşitli çözümler sunulmaktadır. Lamine, porselen vener, diş eti düzenlemeleri, beyazlatma yöntemleriyle, hastaya yeni bir gülüş sağlamamız mümkün olmaktadır. Estetik diş hekimliği alanında yapılan uygulamalar şöyledir:

Gülüş Tasarımı: Gülüşünüzden memnun değilseniz bilgisayar yardımıyla dişlerinize "ankarada porselen diş" yapılacak işlemleri önceden görebilirsiniz. Dişlerinize işlem yapılmadan işlem öncesi çekilen fotoğraflarınızın bilgisayar ortamına aktarılıp, dijital olarak işlenmesi ile cosmetic imaging programları yardımıyla, işlem sonrası sahip olacağınız gülüş hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Beyazlatma: Diş fırçalayarak veya diş taşlarının temizlenmesi gibi yüzeysel temizlik işlemleriyle giderilemeyen, dişlerin yapısından kaynaklanan ve kötü görünüme yol açan renklenmeler, diş beyazlatma (bleaching) yöntemiyle giderilebilir. Dişlerinize zarar vermeden kalıcı temizlik sağlayan Diş Beyazlatma Sistemi, şimdi Memorial Hastanesi nde!

Diş beyazlatmada Light Emiting Diode yöntemi yani LED, ışık kaynağı ve özel beyazlatma jeli ile uygulanmaktadır. Gelişmiş bir teknolojinin ürünü olan LED yönteminde uygulama sonrası hassasiyetin yok edilme başarısı yüksek düzeylerdedir. Şu ana kadar uygulanan beyazlatma sisteminde yüzde 38 olan hidrojen perolmit oranı yüzde 15’e inerken, LED ile memnuniyet yüzde 100 oranlara çıkmaktadır. LED yöntemi ile 8 kat daha beyaz dişlere kavuşulurken, uygulama bir saat sürmektedir. Amerika da yapılan klinik araştırmalarla güvenilirliği kanıtlanan Beyazlatma Sistemi, diş minesine ve dolgulara zarar vermez. Ayrıca tamamen ağrısızdır.
Memorial Diş Kliniği,ankarada diş hekimi,ankarada zirkonyum,ankarada diş implant,ankarada porselen diş hizmeti verir.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

Memorial Diş Kliniği

Dt. Murat BARLAS

Maltepe Mah. Necatibey Cad. Park Apt. No:96/1 Ankara,Çankaya

ARA 0554 186 35 81ARA +905541863581Whatsappberna.turgut@memorial.com

Etiketler

Memorial Diş Kliniği

ankarada diş hekimi

ankarada zirkonyum

ankarada diş implant
ankarada porselen diş